Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Panie Pitucha, dlaczego pan jest nieuczciwy". Lekarz ukarany za banner. Chce zaskarżyć wyrok

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 września 2017 r. o 20:31 Powrót do artykułu
SM-y to ostatni bastion komuchów, a każdy prezes SM to oszust i łajdak. Tylko tacy nadają sie do tej roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten lekarz ma rację. Znam go od wielu lat, pomógł wielu młodym pacjentom. Najlepiej niech powiesi ten baner przy ulicy Romera na elewacji swojej kliniki, po co spierać się z zarządem SM, który działa na zlecenie radnego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z prezesem Gąbką i jego obietnicą wstrzymania budowy tzw. "domów seniora"? Czy jest ktoś, kto może przyjrzeć się działaniom tego Pana ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ciekawe co radny Pitucha zrobił konstruktywnego w Radzie Miasta poza atakowanie Prezydenta i blokowaniem wszystkiego co można było zablokować? Jak ktoś wie, niech pisze w komentarzach, ciekawy jestem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta sprawa ma drugie dno. Dr Siwek ma lokal - gabinet z kliniką w budynku gdzie zamieszkuje pan radny. SM wykonała modyfikacje budowlane na potrzeby gabinetu, na etapie budowy, za poprzedniego zarządu, które być może nie zostały właściwie rozliczone. Obecny zarząd ma prawo te koszty wyegzekwować i próbuje to robić. Modyfikacje budowlane "nie wyszły na zdrowie" innym lokalom, m.in. mieszkalnym np. kanały wentylacyjne. Sąsiedzkie porachunki wyszły poza budynek i nabrały wymiaru konfliktu społecznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tamtym okresie miałem dużo innych obowiązków. Gdy po pewnym czasie dowiedziałem się, że nie będę mógł uczestniczyć w posiedzeniach rady, zrezygnowałem z pobierania wynagrodzenia – a jak się to ma do niesłusznie już pobranych pieniędzy. Jeśli się nie było to proste że wynagrodzenie się nie należy i nie trzeba się było aż "dowiadywać" ze nie będzie mógł uczestniczyć. Bardzo pokrętne tłumaczenie zwykłego oszustwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A propos " A co z prezesem Gąbką " ... prezio jakby nigdy nic realizuje swoje budowy, przede wszystkim na os. Sienkiewicza, bo juz " wzion co mial wzionć " i nie bedzie przeciez oddawał ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
W tamtym okresie miałem dużo innych obowiązków. Gdy po pewnym czasie dowiedziałem się, że nie będę mógł uczestniczyć w posiedzeniach rady, zrezygnowałem z pobierania wynagrodzenia – a jak się to ma do niesłusznie już pobranych pieniędzy. Jeśli się nie było to proste że wynagrodzenie się nie należy i nie trzeba się było aż "dowiadywać" ze nie będzie mógł uczestniczyć. Bardzo pokrętne tłumaczenie zwykłego oszustwa.
 Ten pan ma na swoim koncie więcej pokrętnych tłumaczeń z chęcią zysku nienależnego w tle. Szkoda, że brak mu honoru. Teolog pożal się Boże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pitucha to największa męda w Lublinie. A prezes spółdzielni niech nie zapomina że na tym syanowisku nie jest wieczny jak nie będzie działał dla dobra mieszkańców tylko dalej nierobów z spółdzielni bronił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...